Firma UNIMAP istnieje na rynku od 2007 roku. 

  Siedziba firmy znajduje się od początku istnienia w Katowicach, ale swoimi usługami obejmujemy obszar całej Polski. W chwili obecnej zatrudniamy na umowę o pracę 15 osób. Pozwala nam to zarówno na realizację większych projektów, jak i na łatwe zarządzanie projektami.

  Oferujemy Państwu swoją pomoc przy realizacji wszelkich zadań z zakresu szeroko pojętej geodezji, zawierającej zakres geodezji i kartografii, fotogrametrii i teledetekcji, systemów informacji przestrzennej oraz zagadnień związanych z bazami danych.

   Proponujemy fachowe doradztwo w celu wyboru najkorzystniejszego dla klienta rozwiązania technologicznego. Realizujemy pełny zakres pomiarów terenowych, w których wykorzystujemy najnowsze rozwiązania, w tym własne oprogramowanie tworzone dla aktualnych potrzeb. Opracowujemy dokumentację pomiarową zgodnie z wymaganiami zleceniodawcy i ośrodka dokumentacji geodezyjnej. Dla wielu systemów posiadamy opracowane własne rozwiązania technologiczne dla różnego typu prac, szeroko korzystamy z oprogramowania typu "open source", co dla wielu naszych klientów ma dość duże znaczenie, gdyż pozwala ograniczyć koszty związane z zakupem oprogramowania.